نمایندگی‌هابا نمایندگی‌های انحصاری تجهیز گستر آگرین آشنا شوید

XNY

شرکت پزشکی  شانگجو ژین ننگ یوان ملقب به XNY با مسئولیت محدود در سال ۱۹۸۵ تاسیس و با تولید تخصصی تجهیزات پزشکی مانند استپلرهای حلقوی و خطی و.. طراحی دقیق محصولات و تحقیق و توسعه، تولیدات خود را آغاز کرد.
این شرکت در شهرک صنعتی ژونگلو در شهر شانگجو در استان جیانگسو واقع شده است.
بعد از موفقیت در تولید استپلرهای جراحی، تولید استپلرهای گوارشی یکبار مصرف و استپلر همورئید یکی پس از دیگری توسعه داده شد.
در سال ۲۰۰۶ استپلرهای یکپارچه همروئید به عنوان یک پروژه جدید و کلیدی برای شرکت محسوب شد.
“طراحی دقیق، سخت کوشی، مدیریت صحیح، نرم افزارهای ایمن” شعار شرکت آنهاست.
این شرکت گواهی نامه های CE و سیستم مدیریت کیفیت را از TUV آلمان در ماه مارس سال ۲۰۰۸ دریافت کرد.
محصولات آنها  به بیش از ۲۰۰۰ شرکت تجهیزات پزشکی همراه با خدمات پس از فروش توزیع و همواره محصولات و ابزارهای آنها  با رضایت کامل مشتری ارائه شده است.

Cerdas Med

شرکت چرداس سیمبنگ با مسئولیت محدود تحت نظارت و قوانین سال ۱۹۶۵ شرکت های مالزی تاسیس شده است. این شرکت در سال ۲۰۱۰ به ثبت رسیده و فعالیت خود را از نوامبر ۲۰۱۰ آغاز نموده است.

به طور کلی این شرکت تولید کننده محصولات بیهوشی و تنفسی است و به طور تخصصی در زمینه مدیریت سیستم های تنفسی و هوایی متمرکز است.
در حال حاضر محصولات شرکت با نام تجاری چرداس مد عرضه، و به طور مستقیم یا از طریق توزیع کنندگان به بیمارستان های دولتی و خصوصی داخل و خارج از کشور عرضه و به فروش می رسد.

این شرکت با تایید اتحادیه شرکت های مالزیایی و اداره کل تجهیزات پزشکی مالزی به ثبت رسیده و پس از آن محصولات خود را به بازار عرضه کرده است. همچنین این شرکت یکی از تامین کننده های صاحب نام در  محصولات بیهوشی است که محصولات خود را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می کند.

Pajunk

کمپانی PAJUNK فعالیت خود را در سال ۱۹۶۵ با تولید محصولات پزشکی مکانیکی- فلزی آغاز کرد و طی مدت پنج سال با توسعه بسیار سریع و چشمگیر به یک کمپانی پیشرو و متخصص در زمینه پزشکی تبدیل شد. در حال حاضر هسته اصلی این کمپانی در آلمان بوده و در انگلیس و آمریکا شعبات فعال داشته و تولیدات تخصصی و ویژه برای این کشورها دارد. بخش تحقیق و توسعه این کمپانی همواره در جهت بهبود کیفیت محصولات، کاهش مشکلات موجود و تسهیل استفاده از این سری محصولات برای متخصصان و بیماران می کوشد. عمده فعالیت این کمپانی تولید ست های اسپاینال و اپیدورال و توسعه و بهبود روشهای بیهوشی موضعی می باشد. این کمپانی معرف سوزنهای اسپاینال Sprotte (نام یکی از متخصصین این کمپانی) به دنیای بیهوشی موضعی است. این در حالیست که این کمپانی در زمینه سوزنهای بیوپسی، مدیریت و درمان درد (Pain Management) و ابزار جراحی نیز فعالیتهای گسترده ای دارد.

EPSA

EPSA یک کمپانی اروگوئه ای است که تولید کننده محصولات پزشکی می باشد. این کمپانی در سال ۱۹۶۰ تاسیس شده و در حال حاضر یکی از مهم ترین تامین کنندگان محلی در این زمینه می باشد. طی این سالها کمپانی EPSA به جایگاه و اعتباری که از برآورده کردن نیازهای مشتریان و پاسخ به درخواست های رو به رشد آنها به دست می آید رسیده است. استفاده از فناوری های پیشرفته و ارائه محصولات با کیفیت بسیار بالا، EPSA را قادر ساخته تا به بازار های جهانی و منطقه ای دست پیدا کند. فضای تولیدی این کمپانی ۳۰۰۰ متر مربع است، که شامل یک فضای استریلیزاسیون مدرن اتیلن اکساید و دفاتر اداری و انبار می باشد. تعداد پرسنل این کمپانی ۱۳۰ نفر است که در محیطی تحت استانداردهای بهداشتی موکد فعالیت دارند. کمپانی EPSA دارای تاییدیه هایی چون ISO 9001, ISO13485 و CE می باشد.

تجهیز گستر آگرین

ارائه دهنده تجهیزات تخصصی بیهوشی و اتاق عمل