ست Infiltralong

کنترل درد پس از عمل جراحی یکی از مسایل مهم مراقبت پس از جراحی است. کاهش درد علاوه بر افزایش رضایتمندی بیمار، باعت بهبودی سریعتر بیمار و بهبود عملکرد سیستم قلبی، عروقی و تنفسی و سیستم گوارشی می شود. کنترل درد با تزریق مواد بی حس کننده در محل زخم یکی از روش های مورد بررسی است.
هدف از به کار گیری این روش جلب رضایت بیمار می باشد که می تواند راه درمان درد پس از عمل را با در نظر گرفتن وضعیت طبیعی خود و میزان اهمیت درمان انتخاب کند. زیرا دردهای شدید پس از عمل نه تنها باعث ضعف بدن می شود بلکه مراحل بهبودی را مختل و در صورت بوجود آمدن عوارض، منجر به بستری طولانی مدت بیمار در بیمارستان می شود. کاتترهای زخم در واقع روش موثری برای درمان دردهای پس از عمل می باشد، که بکارگیری آنها بسیار ساده می باشد. بی حسی موضعی به طور مداوم از طریق کاتتر با سوراخ های متعدد که در درون زخم قرار می گیرد، انجام می شود و موجب بسته شدن انتهای دیستال عصب می شود. جدا از خواص بیهوشی، بیهوشی موضعی اثرات ضد التهابی و آنتی باکتریال دارد. از بهترین مزایای این روش اقتصادی این است که از عوارض جانبی مانند تهوع و استفراغ ناشی از مواد بی حسی می کاهد. این روش بهترین شکل درمان می باشد که از اقدامات ضروری برای بازگشت توانبخشی می باشد. بر طبق سال ها تجربه در ساخت کاتتر، پایونگ اینفیلترانگ را به عنوان کاتتر ویژه ی زخم برای درمان مداوم زخم های عمیق و دراز مدت پس از عمل طراحی کرده است. خصوصیت ویژه این کاتتر دقت ، پایداری و توزیع یکنواخت بی حسی موضعی می باشد.

دو نوع ست اینفیلتریشن وجود دارد:

  • همراه با سوزن جدا شده و پمپ الاستومری اختیاری

 

Infiltralong Set1

  • یا با سوزن تهی

 

Infiltralong Set2

 

در طی پیشرفت اینفیلترالانگ، پایونگ تجربه سال ها تولید کاتتر را با دانش مربوط به نیازهای درمان دردهای وخیم ادغام کرده است. مهمترین موضوع دقت و توزیع یکنواخت بی حسی می باشد. زیرا این تنها راهی می باشد که می تواند کاهش درد های بیمار را در دوره کامل جراحی تضمین کند.  هم چنین این کاتتر به دلیل ویژگی های زیر متمایز از دیگر کاتترهای زخمی می باشد که برای کاهش درد استفاده می شوند:

Infiltralong Set3

جنس کاتتر از پلی آمید شفاف می باشد.

اگر کاتتر اشتباهی جایگذاری شود، بیرون ریزی جریان خون سریعا تشخیص داده می شود و نهایتا اقدامات مربوطه می بایست انجام شود.

سوراخ های ریز خیلی دقیق و در فواصل معینی و در یک خط مارپیچی در طول کاتتر و اطراف آن جایگذاری شده اند.

این ویژگی توزیع یکنواخت بی حسی را در زاویه ی ۳۶۰ درجه تضمین می کند که موجب رهایی از درد می شود.

جدول فارسی

کاتالوگ

دسته بندی: PAJUNK, بیهوشی موضعی

ویژگی ها:
  • مقاومت در برابر گره خوردگی (Kink-Free) به خاطر وجود فنر استیل.
  • روزنه های همسان با فواصل منظم.
  • کتتر شفاف برای کمک به تشخیص سریع مایعات بدن.
  • کیفیت بالا مواد اولیه (مانند دیگر محصولات پایونک)